OCHRONNA FOLIA BEZBARWNA PPF

Folie do ochrony lakieru, przede wszystkim powinny chronić – wydaję się oczywiste jednak czy na pewno? Karoseria auta, które jeździ – zawsze jest w niebezpieczeństwie! Nawet zabezpieczona odpowiedniej jakości i grubości zwykłą, standardową folią do ochrony lakieru nie jest w 100 % bezpieczna.

Proponujemy całkiem inne wyjście z tego impasu. Nie twierdzimy że folia nie ulegnie drobnym uszkodzeniom, ale zapewniamy że owe uszkodzenia same się naprawią tylko za sprawą ciepła!

Nasze folie do ochrony lakieru odznaczają się właściwościami, znanymi na rynku jako „samogojące”. Zbudowane z poliuretanu, elastyczne, o grubości 200 mikronów folie do ochrony lakieru marki Suntek to jedyna prawdziwa gwarancja utrzymania karoserii w bezpieczeństwie. To przełom na rynku folii ochronnych, technologia dzięki której nie tylko zapobiegamy uszkodzeniu powierzchni lakieru ale co istotniejsze folia na bieżąco, w procesie wulkanizacji sama wypełnia rysy i inne ubytki powstałe na jej powierzchni.

Czy to działa? Bez wątpienia, żeby się przekonać wystarczy podgrzać zarysowaną powierzchnię chociażby suszarką lub oblać gorącą wodą. Po ubytkach nie będzie śladu!

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY FOLII

 połysk
 odpychanie wody i brudu
 ochrona przed zarysowaniami
 ochrona przed chemią
 ochrona przed promieniami UV
 samoregeneracja
 łatwa pielęgnacja