POWŁOKI TEVO

W firmie TEVO Creations oferowane są zintegrowane rozwiązania technologiczne działające na całym świecie, związane z wysoką jakością i innowacyjnymi produktami z dziedziny chemii, inżynierii i nanotechnologii. Kreowane przez TEVO rozwiązanie to innowacyjne produkty, począwszy od elektroniki, konsumentów domowych po użytkowników przemysłowych w celu zapewnienia kompleksowej obsługi dla wszystkich osób, firm i współpracowników. Firma TEVO Creations rozwinęła się od dostawców surowców chemicznych w całym regionie i stawia kolejny krok naprzód w powiązaniu z wieloma badaniami i rozwojem w opracowywaniu ekskluzywnej linii produktów, aby zaspokoić dzisiejsze potrzeby konsumentów. Głównie koncentrując się na opracowywaniu produktów “Zielonej technologii” i ma na celu ułatwienie codziennego stylu życia od konsumentów do pożytku przemysłowego.


 

 

Nanotechnologia


Idea rewolucjności w nanotechnologii jest produkcja i komercjalizacja nowych surowców (nanocząstek o wysokiej wydajności) do zastosowań wielospektralnych, a także innych gotowych produktów przeznaczonych dla konsumentów końcowych, kreaując powłoki TEVO Creations jako jeden z najbardziej konkurencyjnych dostawców materiałów nanotechnologicznych w regionie.

Strategia przyszłości


Firma TEVO Creations zaoferowała także pozyskiwanie nowych technologii, obejmuje scouting i badania nowych potencjałów technologicznych oraz przeniesienie tych technologii na markę firmy klienta. Na żądanie identyfikujemy nowe technologie, organizujemy i udostępniamy dane o tych technologiach oraz oceniamy łatwość i wartość wdrożenia ich dla naszego klienta.

Chemia dla ludzi


Firma TEVO Creations przekształciła się z dostawcy surowców chemicznych w regionie i podjęła kolejny krok w kierunku współpracy z wieloma firmami w opracowywaniu ekskluzywnej linii produktów przeznaczonych do dzisiejszych potrzeb konsumentów. Głównie koncentrując się na opracowywaniu produktów “Zielona technologia / przyjazna dla środowiska” mającą na celu ułatwienie codziennego stylu życia konsumentowi końcowemu po użytki przemysłowe.